Reklama
"Złoty okres" dla niektórych się właśnie kończy.

"Złoty okres" dla niektórych się właśnie kończy.

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
P
Peterz 🎖️ Snajper
9 lat temu

Przecież to wszystko czerwone urwy i złodzieje, które okradają ten kraj od ponad 70ciu lat.

0

Zglos komentarz

A
asferasfer 🌾 Wieśniak
9 lat temu

zaraz admin skasuje ta wstawke bo o po na tym portalu zlego slowa nie mozna powiedziec

0

Zglos komentarz

Reklama