Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zrobili tak samo jak robilo PO tylko wtedy jakos wam to nie przeszkadzalo.PIS przynajmniej dalo 500 plus a PO dalo by policyjna palo po plecach i w ryj.PIS przynajmniej obstaje za zwyklymi polakami.uratowali uprowadzone przez jugendamt dziecko polski.PO by na polakow nasralo i tyle w temacie.wsadz s...
Zrobili tak samo jak robilo PO tylko wtedy jakos wam to nie przeszkadzalo.PIS przynajmniej dalo 500 plus a PO dalo by policyjna palo po plecach i w ryj.PIS przynajmniej obstaje za zwyklymi polakami.uratowali uprowadzone przez jugendamt dziecko polski.PO by na polakow nasralo i tyle w temacie.wsadz sobie takie memy w dup....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chodz dam ci 500 zlotych bedziesz i sprzatal przed domem na zime kupie ci cieple buciki bo to chyba wszystko czego oczekujesz od zycia czekam na pw tam sie dogadamy slodka bulke tez ci kupie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane