Reklama
Reklama

Komentarze

2
Z
Zeton84 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Tak jak by PO i inne partie tego nie robiły odkrycie Ameryki. Trzeba by było wypieprzyć wszystkich z rzadu i nowych niezwiązanych z politykami wstawić ale w naszym kraju to niemożliwe.

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
9 lat temu

Czyli PELO kradło to my tez kradniemy

0

Zglos komentarz

M
maks2001 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Nie no lepiej żeby zostawić Platfusów przy korytach-bo są tacy fajni-tylko wyborców mają w du pie.

0

Zglos komentarz

Reklama