Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kiedy się ta tragifarsa skończy ? nawet na obchodach rocznicy otwarcia obozu hitlerowskiego Stutthof odczytano apel smoleński i oddano salwę honorową.Smutne że wojsko musi w tym uczestniczyć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Weźcie sie kurna za gospodarkę a nie tylko smolensk apele ekshumacje i wraki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy, a żyjemy, bo na brzozach my nie lądujemy, rozsądek mamy, we mgle nie latamy, na złamanie karku, po kielichu z barku :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj boję się że mój dziadek wyciągnie pepeszkę na ten apel... a zapomniałem on od 3 lat nie żyje i cieszę się że umarł w okresie gdy ludzie go szanowali, często wspominał że stracił wielu przyjaciół na wojnie, ale cieszył się że często zwykli ludzie podchodzili do niego i po prostu ściskali dłoń i mó...
Oj boję się że mój dziadek wyciągnie pepeszkę na ten apel... a zapomniałem on od 3 lat nie żyje i cieszę się że umarł w okresie gdy ludzie go szanowali, często wspominał że stracił wielu przyjaciół na wojnie, ale cieszył się że często zwykli ludzie podchodzili do niego i po prostu ściskali dłoń i mówili dziękuję że dziś mogę żyć w kraju gdzie jest pokój... dobrze że nie żyje bo by chyba po tym co się dziś dzieje sam rozpętał kolejną wojnę za poległych przyjaciół, bliskich i znajomych za ich dobre imię. Zginąć to może termos z obiadem na froncie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane