Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
kircholm 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Nie popieram, ale ktoś, gdzieś postawił pytanie: "A co jeśli ceta jest jedyną alternatywą dla niemieckiej dominacji?"

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
9 lat temu

To jest tak jakbyś chorego na waglika leczył strzykawka z adidasa

0

Zglos komentarz

K
kircholm 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Racja, ale pozostaje pytanie, z czym łatwiej żyć?

0

Zglos komentarz

Reklama