Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
binder69 😏 Szyderca
9 lat temu

Moje serce się raduje - tylko ta karz pieniężna za mała

0

Zglos komentarz

W
wiosenka0 🏹 Łowca
9 lat temu

Loże VIP

0

Zglos komentarz

P
pomidorek72 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Chyba trzymali miejscówki przez cały miesiąc,bo jacyś wszyscy tacy opaleni.

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
9 lat temu

ale doopa boli.

0

Zglos komentarz

P
Popek100 🌾 Wieśniak
9 lat temu

gdybym był za 7egłom bym wolał zaoszczędzić niż siedzieć i patrzeć jak dostają po du**e od 3 klubów z Europy i w Ekstraklasie spadek do 1 ligi ,.......

0

Zglos komentarz

Reklama