Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Był taki jeden, który twierdził, że każdy powinien dostać "po równo". Kosztowało to świat 160 mln ofiar.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiec uwazasz ze ktos ryzykujacy swoj wlasny kapital, inwestujacy w maszyny itp., badz tez ktos kto zainwestowal w swoj rozwoj konczac studia, pownien zarabiac tyle samo co niewykwalifikowany robotnik?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wychodzi na to, że taaaaa..... Kto komu broni założyć firmę? Zrób to, zobacz ile się płaci tak naprawdę i ile państwo zabiera... Nie wiń pracodawcy ( nie wszystkich, co niektórzy są ch*** )tylko państwo...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie myślą że zarabiając jakąś kasę, zostawiasz ją całą dla siebie. Vat, podatek dochodowy i tak można jeszcze wymieniać. Zwykły zjadacz chleba, tego nie widzi. Mam w domu firmę, podatek od nieruchomości był w wysokości 300zł. Po zarejestrowaniu firmy w tym domu płacę 1045zł ..... KWARTALNIE KU.....
Ludzie myślą że zarabiając jakąś kasę, zostawiasz ją całą dla siebie. Vat, podatek dochodowy i tak można jeszcze wymieniać. Zwykły zjadacz chleba, tego nie widzi. Mam w domu firmę, podatek od nieruchomości był w wysokości 300zł. Po zarejestrowaniu firmy w tym domu płacę 1045zł ..... KWARTALNIE KU..WA! Co daje rocznie 4180zł!!! Za co? Że spłacam kredyt za ten dom? Autor absurdu jest totalnym id**tą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego dobry pracownik i zły pracownik powinni dostawać takie same pensje ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A świstak siedzi i zawija sreberka... Za komuny miało być równo a wyszło jak wyszło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane