Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Płyta ci się zacięła, czy skończyły nadesłane do wklejania materiały i nowych nie zdążyli dosłać z Nowogrodzkiej? Jak ci tu tak źle, czemu nie usuniesz konta? Masochistą jesteś? A może jednak musisz tu byc, bo takie masz zlecenie i za to ci płacą?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wstaw zdjęcie projektu ustawy gdzie to jest zapisane a nie bezsensowne fotografie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nawet jesli ten projekt "obywatelski" nie przejdzie, to jeszcze do konca roku usłyszymy, ze działacze ordo iuris dostali intratne posadki od kogoś z pisu. Dokladnie tak, jak było z Elbanowskimi rozpaczajacymi za grubą kase nad losem sześciolatków w szkole, a teraz współpracują z MEN
Nawet jesli ten projekt "obywatelski" nie przejdzie, to jeszcze do konca roku usłyszymy, ze działacze ordo iuris dostali intratne posadki od kogoś z pisu. Dokladnie tak, jak było z Elbanowskimi rozpaczajacymi za grubą kase nad losem sześciolatków w szkole, a teraz współpracują z MEN
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podaj dowody. Jak ich nie masz to się nie odzywaj. Takie masz pojęcie w sprawach projektów obywatelskich, jak św***a o gwiazdach..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane