Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomnij sobie wpisy szKODników po wypadku prezydenta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
prowokatorzy są wszędzie ale nikt normalny nie będzie się cieszył z tragedi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jaka to tragedia? Zmarł po prostu stary człowiek. Naturalna rzecz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@niet. mówiłem o śmierci prezydenta Kaczyńskiego , zgoda zmarł stary człowiek,ale zasłużony dla Polski i należy mu się szacunek.Ten babol równie dobrze mógł napisać "cześć Jego pamięci"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomnę też może jeden z wielu jego cytatów: "Realizatora filmowego poza talentem i poczuciem rzeczywistości musi cechować marksistowska postawa wobec życia i sztuki."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w banie to Ty się walnij,Paczuska nie jest politykiem ? to zatwardziała pretorianka PIS_u,pod względem retoryki może podać sobie rękę z Lisem i z czego się pinda cieszy że odszedł wybitny Polak który był także przeciwnikiem PIS-owskiej polityki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kornel jest nowoczesny i lubi jak go pokrywają chłopcy :) Szacunku trochę!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w banie to Ty się walnij,Paczuska nie jest politykiem ? to zatwardziała pretorianka PIS_u,pod względem retoryki może podać sobie rękę z Lisem i z czego się pinda cieszy że odszedł wybitny Polak który był także przeciwnikiem PIS-owskiej polityki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skandalicznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W nagrodę synku pozwolę ci oglądać TVN do późna:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdzie tu ona kogoś obraziła? Andrzej Wajda R.I.P - Znaczy spoczywaj w pokoju. Przecież sama podkreśliła, że Wajda był wybitnym reżyserem i pokazywał coś więcej niż ta banda spod tagu #NieOddamyWamKultury - bo ciężko to nazwać kulturą...raczej kulturwą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedyny jej błąd tutaj polega na tym, że we wpis o śmierci Wajdy wmieszała temat tej bandy spod tego tagu i tyle. Nie powinna tego robić i za to przydałoby się jej w łeb. No ale teraz będzie skamleć i klaskać jęzorami a jak LIs notorycznie odpieprzał takie akcje swego czasu to absolutnie spoko dla wa...
Jedyny jej błąd tutaj polega na tym, że we wpis o śmierci Wajdy wmieszała temat tej bandy spod tego tagu i tyle. Nie powinna tego robić i za to przydałoby się jej w łeb. No ale teraz będzie skamleć i klaskać jęzorami a jak LIs notorycznie odpieprzał takie akcje swego czasu to absolutnie spoko dla was było :) W szczególności pamiętam ciebie andrzejek jak broniłeś pod jedna wstawką o Lisku jego wpisu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane