Reklama
A gdyby to było w Polsce to:

A gdyby to było w Polsce to:

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

no to teraz wyobraż sobie księdza odprawiającego w takim stanie mszę

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Słuszna uwaga hehehe

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

Pe****le POWINNI BYĆ UTYLIZOWANI w np "wielkim piecu"

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Nie, nie. Jeden by dostał nową parafię, drugi wyrok za obrazę uczuć religijnych.

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

W Szwecji dzieciak by został posądzony o nietolerancje, ojciec by musiał zapłacić odszkodowanie i przeprosić biednego imigranta.

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
9 lat temu

Maryjan to ty jesteś za pederastami czy nie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Gdybym miał możliwość to bym ich eliminował i pewnie dlatego Ciebie też nie lubię

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ale ja pytam o pederastów, bo pe****lach to już wiem co sądzisz.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Rozumiem czyli część mojej odpowiedzi zawierającą info o tym dlaczego Cię nie lubię, wykreśl.

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ja ani jednym ani drugim nie jestem, a po twoich wcześniejszych postach wywnioskowałem, że ty niestety promujesz pederastię. Jeżeli się pomyliłem lub niezrozumiałem twojego 'ciężkiego humoru', to przeproszę jeśli odpowiesz na moje pytanie. BTW Lubić mnie nie musisz.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Absolutnie nie zalezy mi na Twoich przeprosinach bo zadnych znajomosci tu nie szukam. Ale nie ukrywam ze strasznie jestem ciekawy ktory to niby moj post Twoim zdaniem swiadczy o tym ze promuje pederastie

0

Zglos komentarz

B
beetlejuicee 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ahhh jak miło popatrzeć :)

0

Zglos komentarz

C
chlewnia666 🏹 Łowca
9 lat temu

piękne

0

Zglos komentarz

Reklama