Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Robią nas w balona - inscenizując "walkę" - ludzie jak te barany zaczynają się dzielić i nie zwracają uwagę, że ten cały syf to zwykły spektakl dla naiwniaków... Nikt nie jest sądzony, nikt nie ponosi konsekwencji.. ot tacy to są uczciwi obrońcy demokracji...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hurra teraz będziemy jedli jabłka kanadyjskie i amerykańskie ziemniaki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie boimy się CETA, bo Polacy to mądry naród, za paroma wyjątkami. My tym czasem roz-miemy rynek amerykański swoimi produktami np. Cebulą! Czy jabłkami tez się uda?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dodaj dokładnie - przyjął uchwałę, że CETA ma być głosowana większością 2/3 głosów, jak konstytucja, a nie zwykłą większością!!! Jeżeli ZA będzie MNIEJ niż 2/3 posłów i senatorów - umowa NIE ZOSTANIE przyjęta!!! Co łatwiej zdobyć? Zwykłą większość 50% plus 1 czy 2/3 głosów?
Dodaj dokładnie - przyjął uchwałę, że CETA ma być głosowana większością 2/3 głosów, jak konstytucja, a nie zwykłą większością!!! Jeżeli ZA będzie MNIEJ niż 2/3 posłów i senatorów - umowa NIE ZOSTANIE przyjęta!!! Co łatwiej zdobyć? Zwykłą większość 50% plus 1 czy 2/3 głosów?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane