Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Samozaoranie roku!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten śm**ć jak rano wstaje i mówi dzień dobry,to już kłamie.Ta nienawiść do Polaków mam nadzieje że go w końcu uśmierci,albo najlepiej jakiś udar żeby kumał ale srał pod siebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po tym komentarzu dochodzę do wniosku, że nie chciałbym Ci podpaść. Samo zło i do tego wyrafinowane :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziękuję ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szechter qrwo zdychaj, mój szampan sie chłodzi. Ile mam czekac?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nie wyłapał kolejnego kłamstwa, jak szechter mówi, że jest Polakiem? Wara ci pejsaty kłamco od mianowania się Polakiem. Jesteś zwykłym pokrętnym żydem, potomkiem imigrantów, urodzonym na ziemiach polskich, na ziemi, która dała tobie i twoim przodkom dom, a wy odwdzięczyliście się kłamliwymi osk...
Nikt nie wyłapał kolejnego kłamstwa, jak szechter mówi, że jest Polakiem? Wara ci pejsaty kłamco od mianowania się Polakiem. Jesteś zwykłym pokrętnym żydem, potomkiem imigrantów, urodzonym na ziemiach polskich, na ziemi, która dała tobie i twoim przodkom dom, a wy odwdzięczyliście się kłamliwymi oskarżeniami mojej ojczyzny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane