Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tego dzieciaka obok ciebie z pewnego portalu,to sam zrobiłes czy jakis arab babe wyr..chał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powinno być jeszcze napisane że to hamerykanskie koncerny w kanadzie mają te uprawy gmo i hodowle.Uzależnią unie od dostaw jak wejdzie CETA I TTIP,wytrują ludzi,rak trzustki to standard,otyłoć.bezpłodnośćc itd po gmo.Póżniej dostawy się urwią jak już nie będzie rodzimego rolnictwa bo je zniszczą,i z...
Powinno być jeszcze napisane że to hamerykanskie koncerny w kanadzie mają te uprawy gmo i hodowle.Uzależnią unie od dostaw jak wejdzie CETA I TTIP,wytrują ludzi,rak trzustki to standard,otyłoć.bezpłodnośćc itd po gmo.Póżniej dostawy się urwią jak już nie będzie rodzimego rolnictwa bo je zniszczą,i zabijajcie się z głodu.I nastanie ussmański porządek świata.Czyli plan zydków by opanować całą europe i państwo israel od morza do morza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane