Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Nie zakład składania pojazdów tylko montażownię silników... zanim coś dodasz sprawdź trzy razy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niemiecki kapitał na naszej Polskiej ziemi ? przecie to zdrada co z nasza narodową gospodarką i milionem elektrycznych polskich samochodów na polskim prądzie z polskiego węgla? czyżby to były tylko marzenia Kaczyńskiego które w zderzeniu z rzeczywistością nie mają racji bytu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z jednej strony to smutne że jesteśmy murzynami europy a z drugiej strony przynajmniej ludzie z okolic dostaną jaką taką robotę. Lepsze to niż siedzenie na du**e w domu i drenowanie socialu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawi mnie ile pis milionów złociszy z naszych podatków dołożył niemiaszkom do tej montowni, i czy faktycznie będą tam pracowali Polacy czy Ukraińcy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane