Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciemny naród łatwo się okrada i tak robią wszyscy mają nas za głupich poloczków, i wciskają nam buble zachodu za grube miliony gdzie nie ma żadnej normy mówią że przyjdzie głupi polok i kupi :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co wielkie odkrycie? Amerykański Sąd Najwyższy, który pełni też rolę sądu konstytucyjnego? 9 SĘDZIÓW. Polski Sąd Najwyższy + Trybunał Konstytucyjny? 93 + 15 = 108 SĘDZIÓW. Dziękuję, do widzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A bierzecie pod uwagę fakt, że miasto (nie aglomeracja) Paryż jest prawie 5 razy mniejsze od Warszawy? Licząc proporcjonalnie, gdyby Paryż był wielkości Warszawy miałby około 800 radnych. Więc takie porównanie o kant d#$y można potłuc :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
porównanie bez sensu, jeśli nie mówi się zarówno o wielkości ośrodków (Paryż jako miasto jest mniejszy), jak i pozostałej strukturze i kompetencjach ich. U nas pod Radnymi są już tylko Rady Osiedli, które mają bardzo niewielkie kompetencje i działają społecznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba koryto zmniejszyć, bo św***e żarły i żreć będą ale pojęcie koryta jest dużo większe niż się wam wydaje. Zaczynając na sejmie a na strefie budzetowej kończąc.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane