Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6To proste antek gada głupoty - dziennikarze zachwycaj się antkiem - a jarek przepycha co chce w sejmie - na przykład wczoraj przepchał Krajową Administrację Skarbowa - upolityczniony superorgan represji fiskalnej, który wypije z ludzi krew a jak będzie mało to i obedrze mięso z kości. Antek gadał o...
To proste antek gada głupoty - dziennikarze zachwycaj się antkiem - a jarek przepycha co chce w sejmie - na przykład wczoraj przepchał Krajową Administrację Skarbowa - upolityczniony superorgan represji fiskalnej, który wypije z ludzi krew a jak będzie mało to i obedrze mięso z kości. Antek gadał o mistralach za 1 dolca a ty jeb KASa czasi sie na suwerena.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zaczynam żyć w przekonaniu że Antoni ma haki na Jarka (może jakaś teczuszka ?)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
S221 brawo za spostrzegawczość, takich jak ty cenimy najbardziej. Jak by się kasa skończyła za wstawki to z chęcią cię przyjmiemy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Są tylko dwie możliwości: 1. Jaruś jest takim samym niedorozwojem jak Antoś. 2. Antoś ma niezłą teczuszkę na Jarusia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane