Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
Mr.Spook 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Gdzie pajacu byłeś, jak urzędy nakazowo kupowały Gazetę Wyborczą za kasę podatników.

0

Zglos komentarz

T
ToSaJakiesJaja 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Znasz taki nakaz? pajacu?

0

Zglos komentarz

M
maks2001 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

No widzisz-to były dobrze wydane pieniądze-skoro wygrał:)- kwi kwi kwi-POwska św***o-boli d**a???

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
9 lat temu

A co szkoda wam, że nie reklamował się w GW lub TVN, każda partia bierze na to pieniądze i z tego korzysta.

0

Zglos komentarz

R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
9 lat temu

może podasz ile peło wydawała na szechterówkę i tvn ????

0

Zglos komentarz

Reklama