Reklama
Reklama

Komentarze

19
Q
Qba_866 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A trolle dalej nich pieprzą, że to jest dobra zmiana. Nie dość, że na trupach smoleńskich doszli do władzy, to jeszcze dywidendy z tych trupów chcą ciągnąć. Banda hien cmentarnych.

0

Zglos komentarz

D
dar4040 💩 JP 100%
9 lat temu

Pie dolona pazerność nie zna granic dla tej s**i.Do roboty za 1600 zł miesięcznie!!!

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Hiena. Prawdziwy polski "element animalny" jak to kaczor pieknie ujal.

0

Zglos komentarz

F
fidelczyk 🌾 Wieśniak
9 lat temu

I dlatego nadal PISiory pi****lą o Smoleńsku. Chcą jak najwięcej się nachapać dopóki mogą. Nie wiem jak taka Gosiewska może na siebie spojrzeć. Pazerna id****a. Tyle kasy co ona dostała za tego karzełka to w życiu nikt po śmierci bliskiej osoby nie dostał.

0

Zglos komentarz

D
Domino1970 🌾 Wieśniak
9 lat temu

W sumie można powiedzieć,że wycieczka tych ludzi do Smoleńska to była dobra inwestycja.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
9 lat temu

A ile zwinęła Marta?...Jako pełnoletnia córka chyba nie powinna dostać nic. Czy się nie mylę?

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Teraz to chce zarobić na śmierci swojego męża. Rodziny osób, które również giną podczas pełnienia swoich obowiązków, ale nie były szychami, muszą radzić sobie same po ich śmierci. Tutaj ewidentnie zaczyna być widoczna pazerność. Do prawdziwej roboty niech się weźmie a nie wyciąga ręce po jałmużnę.

Teraz to chce zarobić na śmierci swojego męża. Rodziny osób, które również giną podczas pełnienia swoich obowiązków, ale nie były szychami, muszą radzić sobie same po ich śmierci. Tutaj ewidentnie zaczyna być widoczna pazerność. Do prawdziwej roboty niech się weźmie a nie wyciąga ręce po jałmużnę.

0

Zglos komentarz

K
Kaczor13 💩 JP 100%
9 lat temu

niech jej dworzec we Wloszczowej dadza. do sprzatania oczywiscie hah

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

czekamy na odpowiedż pierwszej żony Gosiewskiego- Małgorzaty

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dojna zmiana w akcji.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

To już jest naprawdę przesada.Rodziny ofiar katastrofy dostały zadośćuczynienie,a żądania tej pani są,delikatnie mówiąc,niestosowne.

0

Zglos komentarz

A
adammavic 😏 Szyderca
9 lat temu

Pijawki w biały dzień chcą kraść pieniądze podatników... krew człowieka zalewa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Dziś już wiadomo że z ta kobieta nie była z Gosiewski tylko z jego kasą. Ona jest gotowa wykopać go z grobu zawsze i wszędzie..

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Ten de**l jest wspolwinny katastrofy w ktorej sam zginal, chcial ukarac doswiadczonego pilota co przestrzegal procedury i cenil zycie, dzialalnosc tego de**la doprowadzila do usadowienia w tupolewie niedoswiadczonych, bez uprawnien, malo stanowczych pilotow.

0

Zglos komentarz

D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Dla pisowcow miliony a dla rodzin innych ofiar to sie nawet renty nie należą. Skandal. Trzeba było zrezygnować z zakupu helikopterów żeby zadowolić roszczenia hien smolenskich

0

Zglos komentarz

D
Davit77 😏 Szyderca
9 lat temu

Dla niektórych ta tragedia to jak wygrana w totka!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

niech spojrzy w oczy żonom ,matkom żołnierzy polskich którzy zginęli na misjach w Iraku czy Afganistanie

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ponad 350 tys. zadośćuczynienia i odszkodowania oraz ponad 3 tys. comiesięcznej renty zasądził w piątek warszawski sąd dla weterana rannego w 2010 r. podczas misji w Afganistanie. NIBY ŻOŁNIERZ i ŚLUBUJE i służy

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
9 lat temu

A co ty porównujesz świadome ryzyko zawodowe do zamachu tysiąclecia...żołnierze zginęli a ci POLEGLI i są bohaterami narodowymi....a bohaterom szczególnie z Pisu się nie odmawia...powinien pośmiertnie dostać conajmniej Order Orła Białego i Virtuti Militari...a od episkopatu conajmniej beatyfikację!!...

A co ty porównujesz świadome ryzyko zawodowe do zamachu tysiąclecia...żołnierze zginęli a ci POLEGLI i są bohaterami narodowymi....a bohaterom szczególnie z Pisu się nie odmawia...powinien pośmiertnie dostać conajmniej Order Orła Białego i Virtuti Militari...a od episkopatu conajmniej beatyfikację!!!...już pierwszy cud widzę!!!- Rozmnożenia pieniędzy!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Katastrofa widzę opłacalna dla niektórych. Kokosy można zbić. A do roboty, pijawki jedne, nie doić podatników.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

cmentarna hiena

0

Zglos komentarz

C
chlewnia666 🏹 Łowca
9 lat temu

ale menda

0

Zglos komentarz

Reklama