Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

kwiczą swinki, kwiczą :)))....a rzeznia juz otwarta, stawac w kolejce POwcy i PSLowy, na tych z Nowoczesnej tez miejsce czeka :)))

0

Zglos komentarz

T
ToSaJakiesJaja 🌾 Wieśniak
9 lat temu

.Ma rację kobieta.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

no, ma racje :))), jak ty, swinko kwicząca :)))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

juz mnie swinka kwiczaca zminusowala :))). alez ja ten kwik lubie :)...kwi, kwi, kwi :))) muzyka dla moich uszu

0

Zglos komentarz

P
pieknykrzysio 🏹 Łowca
9 lat temu

niby lewaczka a madrze ujela

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Piękna i inteligentna jak zawsze. Tak trzymać pani Joasiu!

0

Zglos komentarz

C
chlewnia666 🏹 Łowca
9 lat temu

katastrofa gosiewska... tzn smoleńska

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
9 lat temu

Ja pie..., do czego to doszło!! Lewaczka ma rację!

0

Zglos komentarz

F
flathamster 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Gdyby nie pomysł na ekshumacje, nie byłoby takiej możliwości prawnej.

0

Zglos komentarz

Reklama