Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"W sprawie uchodźców przybywających do Europy mało jest wiarygodnych faktów. Są za to emocje, dużo ksenofobii z jednej, ale i nadmiernej otwartości z drugiej strony. Zwłaszcza w Polsce wygląda to groteskowo. Bo nikt nie ma zamiaru do nas przyjeżdżać, a tych, którzy trafią do nas za sprawą unijn...
"W sprawie uchodźców przybywających do Europy mało jest wiarygodnych faktów. Są za to emocje, dużo ksenofobii z jednej, ale i nadmiernej otwartości z drugiej strony. Zwłaszcza w Polsce wygląda to groteskowo. Bo nikt nie ma zamiaru do nas przyjeżdżać, a tych, którzy trafią do nas za sprawą unijnego „podziału”, będzie niewielu. Ale żeby to wiedzieć, trzeba trochę poczytać. Jeszcze lepiej byłoby porozmawiać z ludźmi, którzy uciekają przez morze, żeby tylko dostać się do Europy. Najczęściej na greckie wyspy, takie jak Kos, Lesbos czy Samos." - katowice24.info
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skończ ze swoją lewacką propagandą. Ktokolwiek kto był za granicą wie jak ten multikulturalizm funkcjonuje w rzeczywistości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli nie wpuszczą arabskich i murzyńskich uchodzców, to sprowadzą się tam ludzie należący do cywilizacji zachodniej z Europy w akcie ucieczki. Europa natomiast zacznie gnić i "afrykanić" się. Ciekawe co zrobił by Watykan? Z żalu, że brak mu wpływów może zaprzestał by swojej szkodliwej dz...
Jeśli nie wpuszczą arabskich i murzyńskich uchodzców, to sprowadzą się tam ludzie należący do cywilizacji zachodniej z Europy w akcie ucieczki. Europa natomiast zacznie gnić i "afrykanić" się. Ciekawe co zrobił by Watykan? Z żalu, że brak mu wpływów może zaprzestał by swojej szkodliwej działalności?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
już widzę nowy temat dla komisji weneckiej, a nie to nie Polska, do nich nikt się nie doyebie ;/
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no dobra, tylko ciekawe czy mnie tam teraz wpuszczą, jak nadejdzie czas ewakuacji z pislandii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane