Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co was boli niemieckie i hollenderskie gazety pisza ze nasza gospodarka idzie do gory a wy tylko nazekacie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a zaglądał waszci na stronkę Ministerstwa Finansów, zakładka dług publiczny 899.200 mln na koniec sierpnia?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nauka od POpaprancow nie poszla w las....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O rany jakie wielkie oburzenie. O rany, wsadzają swoich na stołki, pędźmy o Brukseli się poskarżyć, wyjdźmy na ulicę, bo my nigdy w życiu tak nie postępowaliśmy. Kto to widział żeby nowo wybrana władza usuwała ze stołków kolesi wybranych przez poprzedników. Toż to się nie godzi! No cóż, zwycięzca j...
O rany jakie wielkie oburzenie. O rany, wsadzają swoich na stołki, pędźmy o Brukseli się poskarżyć, wyjdźmy na ulicę, bo my nigdy w życiu tak nie postępowaliśmy. Kto to widział żeby nowo wybrana władza usuwała ze stołków kolesi wybranych przez poprzedników. Toż to się nie godzi! No cóż, zwycięzca jest jeden. Tak zdecydował rok temu lud. A Ci co drą mo**y że pisiorów wybrało 37% z 40% uprawnionych mogą swoje niezadowolenie wsadzić sobie w... I niech następnym razem lepiej przekonują znajomych i rodzinę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane