Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2To teraz wypada zastanowić się po co Niemcom kilkaset tysięcy młodych, okrutnych i nie związanych z cywilizacją łacińską przybyszów...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pytałem kiedyś znajomego Niemca po UJ im tyle murzynów w kraju, odpowiedział mi, że "oni będą będą dla nas walczyć na wojnie". Czyli coś jest na rzeczy, coś o czym głośno się nie mówi. Niemcy nauczeni złymi doświadczeniami z Ostfrontu potrzebują nowego "Wehrmachtu", który będzie...
Pytałem kiedyś znajomego Niemca po UJ im tyle murzynów w kraju, odpowiedział mi, że "oni będą będą dla nas walczyć na wojnie". Czyli coś jest na rzeczy, coś o czym głośno się nie mówi. Niemcy nauczeni złymi doświadczeniami z Ostfrontu potrzebują nowego "Wehrmachtu", który będzie się składał z cudzoziemców, ażeby straty wśród swoich żołnierzy były jak najmniejsze. Zwyczajnie mówiąc potrzebne im jest czarne mięso armatnie. Ja jemu powiedziałem, że muslimy w pierwszej kolejności im łby poucinają niż będą dla nich walczyć, ale nie sądzę, że to do niego dotarło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
targowiczanie? o, to znów biskupów będą wieszać?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane