Reklama
61 mln tyle dodatkowej kasy chcą rodz. Smoleńskie

61 mln tyle dodatkowej kasy chcą rodz. Smoleńskie

przez S221 — 9 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

padlinożercy pogrążeni w smutku

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Dla nich to jest najlepszy biznes zycia...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Znacznie lepszy to obrona demoracji :) Cieszę się synkowie moi że macie łatwą pracę :)

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
9 lat temu

A kim jest ten Alfons z wąsem ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

niejaki Melak który z listy PIS i na trumnie brata zajechał na Wiejską

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

To jest wlasnie t'en "najgorszy sort Polakow" o ktory mowil Kaczynski. A moze Wolakow...

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Tą ścierę z prawej to grabarz powinien w pysk łopatą zdzielić, bo gen. Błasik się pewnie w grobie już na twarz przekręcił jak widzi co jego ukochana odpierdziela.

0

Zglos komentarz

Reklama