Reklama
Reklama

Komentarze

2
Z
zofia749 😏 Szyderca
9 lat temu

Jak to nie widać? Za Gierka budowano porty, elektrownie, regulowano rzeki i mieliśmy przemysł, byliśmy 10-tą gospodarką świata i 6-tym eksporterem czołgów.

0

Zglos komentarz

M
maks2001 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Za Gierka Polska się rozwijała,a za PO się sprzedawała i to po zaniżonej wartości.Gierek robił coś dla kraju,a platfusy dla siebie-aby tylko napchać kieszenie-ale Polacy im za to podziękowali przy urnach wyborczych.

0

Zglos komentarz

C
czubek13131 🌾 Wieśniak
9 lat temu

...wybierając jeszcze większych oszołomów i złodziei.

0

Zglos komentarz

Reklama