Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6to sa drogi wojenne niemieckie nic poza tylko się znajduja na terytorium polski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Są antypolskie, ale tylko za ceny które trzeba za nie płacić. Zwłaszcza A2
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy to jeżdżą dziurawymi krajówkami, drogami śmierci, bo nie ma komu ich przebudować lub podnieść do rangi dróg ekspersowych. Łuki na takich drogach pamiętają jeszcze wozy drabiniaste, strach w nie wchodzić więcej niż 40 km/h i tym trzeba się zająć. Ceny autostrad w Polsce to także temat na niezł...
Polacy to jeżdżą dziurawymi krajówkami, drogami śmierci, bo nie ma komu ich przebudować lub podnieść do rangi dróg ekspersowych. Łuki na takich drogach pamiętają jeszcze wozy drabiniaste, strach w nie wchodzić więcej niż 40 km/h i tym trzeba się zająć. Ceny autostrad w Polsce to także temat na niezłą aferę, który kierowca godzi się na takie ceny?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żeby tylko Niemcy nie wpadli na równie genialny pomysł, bo ciekawe jak nasi cebularze dostaną się na zachód Europy ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
o ten de**lek aaaanierobek się odezwał, chyba nie wie o co chodzi? cymbałek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS PO czyli Żyd i folcdojcz mówiący Polakom co mają myśleć Bronek złotousty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane