Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4nie Rachonia tylko Sakiewicza ..zmyliła cię pewnie stojąca obok d**a Rachonia, najbardziej niezależna z niezależnych dziennikarek Katarzyna Gójska-Hejke ..ale co tam, przecież tylko Lis z Michnikiem z władzą sztamę trzymali, a ci są po prostu N I E Z A L E Ż N I :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a z tyłu Piotr Lisiewicz, ten łysy i niezależny. To naprawdę nie fotomontaż?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nic dziwnego, to jedna klika ..najbardziej rozpi*rdala mnie hipokryzja lemingów pisowskich, którym przeszkadzały układy PO z GW (chociaż oni tak na bezczela, ostentacyjnie się z tym nie obnosili), a akceptują tych "niezależnych", którzy wchodzą PiSowi bez mydła
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Media to jest czwarta władza. Jeśli nie masz z nią koalicji, nie będziesz rządzić. Najwyraźniej PiS to zrozumiał, a ci "niezależni" powinni być bardziej subtelni. Ponowię pytanie, to nie fotomontaż?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niezależna.pl jest własnością spółki "srebra". która z kolei należy między innymi do JK
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze tylko brakuje tego pastowanego kabana hehe, oczywiście także niezależnego:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane