Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz to cienie :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja się tak zastanawiam, kiedy wy z obu tych złodziejskich opcji politycznych się w końcu obudzicie... Takiego obciążenia fiskalnego pracy i konsumpcji jakie mamy w chwili obecnej i ma być jeszcze gorzej, nasza gospodarka nie wytrzyma i każdy zdrowy na umyśle człowiek- ekonomista nie związany z sys...
A ja się tak zastanawiam, kiedy wy z obu tych złodziejskich opcji politycznych się w końcu obudzicie... Takiego obciążenia fiskalnego pracy i konsumpcji jakie mamy w chwili obecnej i ma być jeszcze gorzej, nasza gospodarka nie wytrzyma i każdy zdrowy na umyśle człowiek- ekonomista nie związany z systemem pookrągłostołowym wam to powie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak przyjadą ciapaci do nas to z platformy obywatelskiej oddadzą swoje poselskie wypłaty im bo jadą po duży socjal :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tam współczuję autorowi... wstawać codziennie rano i oglądać w lustrze odbicie PiS'dowskiego trolla to musi boleć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POśladki mówią że na 500+ nie ma? 300 baniek na Ukraine było i gospodarka nie padła jakoś, w zasadzie to miliony jak nie miliardy na najdroższe na świecie autostrady i inne wałki też zawsze było. tylko zwykłemu Polakowi nigdy nie mieli kasy sk**wysyny!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przede wszystkim żadnych brudasów i nierobów w Polsce! A jeśli chodzi o te wspomniane 500 to uważam że powinno się wypłacać jedynie pracującym a nie nierobom, potolom i im podobnym , a niestety takie śc****o najczęściej korzysta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zasiłki demoralizują i raczej rząd powinien nie zabierać połowy naszej pensji. 500+ kosztuje nas więcej niż 500zł bo do tego dochodzą koszty związane z obsługą tego programu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgadzam się z tobą w stu procentach, ulga w podatku byłaby ok. A tak dziadostwo chleje za nasze siano, pisząc to mam na myśli niepracującą patologię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane