Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepiej zacznij się uczyć arabskiego i cytować koran ;) lewaki jeszcze zapłaczą za katolami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Arabskiego to uczą się tylko pesymiści, realiści uczą się strzelania i obsługi broni... :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypuszczam, że wątpię. 3,5mld juro piechotą nie chodzie. Dostają stawki jak w Europie, a karmią jak w tureckim więzieniu. Złoty interes.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I bardzo dobrze zrobi jesli ich do europy wypusci,to jest wlasnie efekt panoszenia sie niemieckiego narodu.niemcy zawsze doprowadzali do nieszczesc w europie i teraz tez to robia.narod niemiecki powinien byc zlikwidowany a ich jezyk zakazany na zawsze. A wy lepiej zrobcie porzadek z takimi qurwami...
I bardzo dobrze zrobi jesli ich do europy wypusci,to jest wlasnie efekt panoszenia sie niemieckiego narodu.niemcy zawsze doprowadzali do nieszczesc w europie i teraz tez to robia.narod niemiecki powinien byc zlikwidowany a ich jezyk zakazany na zawsze. A wy lepiej zrobcie porzadek z takimi qurwami jak prezydent gdanska,tacy ludzie powinni byc pozbawiani wszelkiego majatku i wydalani z polski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane