Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5I czym on zastąpi hydraulika? Angol jest tak upośledzony technicznie że nawet nie wie w którą stronę śrubki kręcić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
UK ze wszystkich swoich byłych koloni ma ruch bezwizowy. Imigrantów maja skąd brać. A ze wolą czarnych niż białych to już ich problem. Za niedługo UK to będą emiraty brytyjskie. Dobrze ze są oddzieleni wodą od Europy nie będzie trza płotów stawiać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hahaha , mieszkam w uk 15 lat i widze jak jest . w niektórych zawodach jestesmy niezastapieni :) . Angole nie maja juz zadnego asa w rekawie w sprawie brexitu , widac to po ostatnich newsach jak sie juz pogubili
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No brytole pozbędą się złych imigrantów-Polaków którzy pracują i płacą podatki i zostawią sobie tylko tych dobrych imigrantów-ciapaków którzy nie kradną miejscowym pracy tylko grzecznie pobierają zasiłki i od czasu do czasu kogoś pobiją czy coś spalą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane