Reklama
Reklama

Komentarze

2
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Nie nas tylko takich jak ty oderwanych od żłoba, to raz , ja ciagle mam nadzieje ze jeszcze kilku po oderwaniu pojdzie siedziec, choc jak widze sporo uciekło do Brukseli i na Ukrainę

0

Zglos komentarz

G
gusjew 💩 JP 100%
9 lat temu

Taaaak. Tylko lewakoKODomita może fajny, pozytywny obrazek, obs**ć właściwym sobie opisem. Srakotwórczość poziom AQQQupa62.

0

Zglos komentarz

Reklama