Reklama
Gdańsk.

Gdańsk.

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
N
Nightcrawler39 Czysta Moc
9 lat temu

Byłbyś zadowolony jak woźny w dzień nauczyciela gdyby na tablicy był napis"Rondo Graniczne im.Lecha Kaczyńskiego"

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

W Gdańsku dalej siedzi PO? Jak tak to się nie dziwie, że ciągnie ich do Niemca.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Targowica w akcji.Tesknota za....?.do pierdla wsadzic lub psychiatryka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

następny pisowski parobek

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
9 lat temu

prezydent Gdanska jest z PO,wiec takie akcje w ich wykonaniu mnie nie dziwia.dziadek tuska sluzyl w wehrmachcie.....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

nooboo.Nie jestem za Pisem ale chyba bede -skoro ktos popiera mitologizowanie "niemieckiego" Gdanska-i to ma byc ok tzn Pis ma racje.

0

Zglos komentarz

S
strzelba26 🌾 Wieśniak
9 lat temu

jeżeli to nie fejk, to te k urwy powinny już gnić w więzieniu.

0

Zglos komentarz

S
Spokoloko909 😏 Szyderca
9 lat temu

To chyba tam dlugo nie postoiXD

0

Zglos komentarz

Reklama