Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Nigdy nie rozumiałem wojska ale widać w tej chwili jest śmieszniej niż za zatęchłej komuny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

maxiu i aaarob....czy wy jestescie normalni ?....de**le, wymieniaja sie wstawkami :))))

0

Zglos komentarz

W
woland_demon 🏆 Master
9 lat temu

Karwasz.... nie wierzę.

0

Zglos komentarz

T
tojaartek 😏 Szyderca
9 lat temu

Widac dobra zmiana jest uduchowiona. A ze to duch PRL-u...

0

Zglos komentarz

Reklama