Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Szczerze mówiąc gó.no mnie to obchodzi. Kiedyś też Polska była Polską i ktoś musiał pełnić te funkcje. Nie on-to ktoś inny. Tylko że wtedy ktoś dbał o zwykłego robola a teraz się go tylko wyżyma. "Solidarność" zdjęła nam kajdany razem z butami jak w okresie wyzwalania chłopów pańszczyźnian...
Szczerze mówiąc gó.no mnie to obchodzi. Kiedyś też Polska była Polską i ktoś musiał pełnić te funkcje. Nie on-to ktoś inny. Tylko że wtedy ktoś dbał o zwykłego robola a teraz się go tylko wyżyma. "Solidarność" zdjęła nam kajdany razem z butami jak w okresie wyzwalania chłopów pańszczyźnianych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podsumowując twoja argumentację: nic się nie stało, bo on wykonywał tylko rozkazy. SS-mani, oficerowie gestapo, czy NKWD też "wykonywali tylko rozkazy" więc w ich przypadku też "nic się nie stało".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane