Reklama
Reklama

Komentarze

9
A
adammavic 😏 Szyderca
9 lat temu

Nie wiem o co chodzi...już da2no nie oglądam tvpis

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

TVPis ma oglądających za id****w w propagandzie sukcesu "dobrej zmiany" jak za Gierka

0

Zglos komentarz

G
gusjew 💩 JP 100%
9 lat temu

G*t. No to już wiesz co czujemy polądając wiadomości z TVNu

0

Zglos komentarz

J
Janusz_Brajan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

odmużdżanie, bezmózgimi masami łatwiej sterować

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
9 lat temu

Do tej pory myślałem, że Rów Mariański to największe dno. Myliłem się!

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
9 lat temu

Nie zapominaj, że TVPIS to jest TV dla tzw. ciemnego luda z Podkarpacia, Lubelszczyzny i okolic Białegostoku ;)

0

Zglos komentarz

Z
ziarko1 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ciemny to ty na zdjeciu jestes. Zawsze mozesz wyjechac i wrocic jak sie wladza zmieni .

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
9 lat temu

czeski,zobacz jak sie zyje oswieconemu ludowi na zachodzie.nawet na imrezy plenerowe boja sie wychodzic hehehe.a u nas zyjesz jak u Pana Boga za piecem.ogladales ten film pajacu?

0

Zglos komentarz

R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
9 lat temu

jak każdy tego typu - Taniec z ... Jak oni.... Twoja twarz... itp do DE**LIZMY Przewodzi w tym pols**t i tefałen

0

Zglos komentarz

S
SHREKUS 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Pozdrawiam wszystkich bardziej inteligentnych widzów TVN I Polsat, oglądających o wiele ambitniejsze programy.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A ja pozdrawiam tych, którzy wypięli się na telewizję w ogóle :)

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Wzajemnie Gosiu.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Co dziś oglądamy? ;)

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
9 lat temu

A ja już sram na tą TV nie oglądam żadnej , wolę sobie włączyć koncert rockowy na Blu-ray i tym się delektować :)

0

Zglos komentarz

Reklama