Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A propos dobrej niemieckiej pracy autora tych wpisów..Kolejny cytat z jego bogatej twórczości:Szyderca mentol 2016-11-30 11:44 - Pokaż absurd Usuń Ocena: -1 (glosow:5) I bardzo dobrze.pierd...ic caly ten zachod a najbardziej niemieckie szmaty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
aaarob ty zrób screeny swoich komentarzy:) Podobny poziom i rozumowanie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zrób sobie sam, ja nie będę zaśmiecał strony waszymi wojenkami, które ma na celu dzielenie społeczeństwa:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zrób sobie sam, ja nie będę zaśmiecał strony waszymi wojenkami, które mają na celu dzielenie społeczeństwa:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I pewnie jeszcze wstydzi się słowa po polsku powiedzieć publicznie, znam takich. Sam mieszkam w NL i wiele razy widziałem takie plugastwo bo inaczej tego nazwać nie można. Kiedy moja córka skonczyła 3 lata (urodziła się w NL) dostałem pismo o możliwości zmiany obywtelsta - podziękowałem. Urodziłem s...
I pewnie jeszcze wstydzi się słowa po polsku powiedzieć publicznie, znam takich. Sam mieszkam w NL i wiele razy widziałem takie plugastwo bo inaczej tego nazwać nie można. Kiedy moja córka skonczyła 3 lata (urodziła się w NL) dostałem pismo o możliwości zmiany obywtelsta - podziękowałem. Urodziłem się Polakiem i Polakiem umrę. A takie wszy tylko utwierdzają obcokrajowców w tym że w Polsce po zakupy się chodzi z metalowym wiadrem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Koleś z tytułu pracuję u bauera na polu od mca---u nas w niemczech to byś widział.I po Polsku już problemy mówić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czy nikt nie zauważył że jest opcja usuń (na czerwono) która jest widoczna tylko dla autora komentarza ? Wniosek z tego że de**l aaarob ma założone konto mentol z którego wypisuje jakieś głupoty i podszywa się pod wyborcę pis-u. aaarob sam widzisz jakim jesteś de**lem. Uległeś samozaoraniu.
A czy nikt nie zauważył że jest opcja usuń (na czerwono) która jest widoczna tylko dla autora komentarza ? Wniosek z tego że de**l aaarob ma założone konto mentol z którego wypisuje jakieś głupoty i podszywa się pod wyborcę pis-u. aaarob sam widzisz jakim jesteś de**lem. Uległeś samozaoraniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sratata pi****lcu osrany a mieszkanie masz za darmo i bmw w gratsie ośle uwalony
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane