Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Pajacu autorze:przeciez zajal stanowisko:o co chodzi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie nasz racje , ponad rok temu "zajął stanowisko" Prezydenta RP
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W temacie myślenia to proponuje uruchomić tobie szare komórki pod warunkiem ze je posiadasz i zobacz kto jeździ na Białoruś ( Łukaszenka to ciepły człowiek cytat Karczewskiego z pis)i rozmawia z kumplem Putina i na Węgry i Słowację które to jawnie popierają Moskwę. Mi bliżej do zachodu a tobie widać...
W temacie myślenia to proponuje uruchomić tobie szare komórki pod warunkiem ze je posiadasz i zobacz kto jeździ na Białoruś ( Łukaszenka to ciepły człowiek cytat Karczewskiego z pis)i rozmawia z kumplem Putina i na Węgry i Słowację które to jawnie popierają Moskwę. Mi bliżej do zachodu a tobie widać tęskno za białymi niedźwiedziami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czeka na instrukcje od przodka królów...ale długopis ma w pogotowiu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rok temu wreszcie komuna upadła definitywnie po wyborach i żebyście się zesrali we wszystkich internetach to jei nie przywrócicie SBeckie trolle
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane