Reklama
Reklama

Komentarze

46
G
gluchy123 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Na szczęście nie mamy na czym latać, więc z zamachu nici

0

Zglos komentarz

M
mystycpizza 😏 Szyderca
9 lat temu

No ty to sobie możesz ewentualnie na gaśnicy polatać np polskich lotnictwie guzik wiesz.

0

Zglos komentarz

R
rzeznianumer5 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Akurat Word Trade Center odbudowali.

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Kamikadze nie było mocnych, bez litości... jak to się mówi coco jumbo i do przodu

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
9 lat temu

Niech szkolą ich , potem samolotem wlecą w sejm mają doświadczenie w kamikadze :-) :-) :-)

0

Zglos komentarz

J
Janusz_Brajan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

powiedzenie - czaisz się jak arab na kurs pilotażu - nabrało nowego sensu

0

Zglos komentarz

T
tomekgaz 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Będą bombowe wykłady

0

Zglos komentarz

D
deathmind 😏 Szyderca
9 lat temu

Nie, to nie żart. Możecie sobie na stronie fb szkoły znaleźć to foto. Co do bohaterów ze zdjęcia to jest tam co najmniej jeden zawodnik, którego ojciec mógłby kupić całą tę szkołę i nawet by tego nie odczuł. Po co więc do PL? Cholera go wie. Gdybym miał do dyspozycji setki milionów ropa-dolarów to b...

Nie, to nie żart. Możecie sobie na stronie fb szkoły znaleźć to foto. Co do bohaterów ze zdjęcia to jest tam co najmniej jeden zawodnik, którego ojciec mógłby kupić całą tę szkołę i nawet by tego nie odczuł. Po co więc do PL? Cholera go wie. Gdybym miał do dyspozycji setki milionów ropa-dolarów to bym miał ciekawsze zajęcia niż szybowce w Dęblinie.

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
9 lat temu

co pokazuje ich długofalowe myslenie. Za jakiś czas zobaczysz nagłówki w gazetach, gdzie będzie napisane, że polscy piloci zorganizowali zamach. Lis już struga kołka na myśl, jaką propagande zasieje w mniej zdolnych do myślenia umysłach. Pozdro ekipa lisa.

0

Zglos komentarz

X
xawier33 🌾 Wieśniak
9 lat temu

No nic pozostaja tylko pociski ziemia-powietrze na treningach

0

Zglos komentarz

W
Whitesnake3 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wszyscy usmiechnieci tylko wojskowy zamyslony, pewnie sie zastanawia jakie u nas upatrzyli sobie WTC

0

Zglos komentarz

Z
zadzioras 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Casting do WTC II?

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
9 lat temu

Chyba będą się uczyli jak przeprowadzić zamach na PKiN lub Sky Tower :D

0

Zglos komentarz

Q
QuperX 🌾 Wieśniak
9 lat temu

uniwersalne kamikadze 2020 w produkcji, zdolne do walki ziemia - ziemia, ziemia - powietrze. Za unijne środki, w natowskich ośrodkach i symulatorach z wgranymi realnymi celami do ataku. I weź nie traf potem - powiedział ...

0

Zglos komentarz

B
bystry_kaziu 🌾 Wieśniak
9 lat temu

hehehe - wydział kamikadze

0

Zglos komentarz

G
grzes2306 🎖️ Snajper
9 lat temu

@bubek66 mijasz się z prawdą... Ich jest 16-tu !!!

0

Zglos komentarz

A
abrahadabra 🌾 Wieśniak
9 lat temu

W razie zamachu będziemy wiedzieli kogo szukać.

0

Zglos komentarz

C
cymboriki 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Delegacja z ISIS

0

Zglos komentarz

S
Samsara 😏 Szyderca
9 lat temu

Fajny mindf**k co? Na Tuska i Kopacz już nie da się zwalić i ściskacie poślady nie wiedząc do kogo uderzyć z pretensjami. Otwierają się powoli oczęta pisdzi..lcom? Nawet samemu Macierewiczowi to nie przeszkadza, a ten podobno jest takim wielkim patriotą, hajs jest hajs i patriotyzm każdy ma w cztere...

Fajny mindf**k co? Na Tuska i Kopacz już nie da się zwalić i ściskacie poślady nie wiedząc do kogo uderzyć z pretensjami. Otwierają się powoli oczęta pisdzi..lcom? Nawet samemu Macierewiczowi to nie przeszkadza, a ten podobno jest takim wielkim patriotą, hajs jest hajs i patriotyzm każdy ma w czterech lierach ;-)

0

Zglos komentarz

O
orion4444 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wsadzić do samolotu i wysadzić nad oceanem. Najlepiej gdzieś blisko lodowców na wszelki wypadek.

0

Zglos komentarz

Z
zawszesam 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Najlepszy był szef wyszkolenie, pierwszego dnia jak przyjechali wpadł do sali drąc się na całe gardło "gdzie są moje araby?" :)

0

Zglos komentarz

A
albertowsk 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ruchomy cel... Polskie siły zbrojne mają dużo starych samolotów szkoleniowych... 😀

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

za tych 15 dostali tyle kasy jak za 1500 Polaków

0

Zglos komentarz

R
ryjryj 😏 Szyderca
9 lat temu

BOMBOWI piloci !!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

„W związku z publikacją komentarza mojego autorstwa pod zamieszczonym materiałem (zdjęciem, filmem) , chciałbym oświadczyć, iż komentarz ten nie miał na celu obrazy czyichkolwiek uczuć, w szczególności religijnych, rasowych czy narodowościowych. Wyrażam ubolewanie, jeżeli ktokolwiek poczuł...

„W związku z publikacją komentarza mojego autorstwa pod zamieszczonym materiałem (zdjęciem, filmem) , chciałbym oświadczyć, iż komentarz ten nie miał na celu obrazy czyichkolwiek uczuć, w szczególności religijnych, rasowych czy narodowościowych. Wyrażam ubolewanie, jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony jego treścią. Komentarz należy traktować wyłącznie jako emocjonalną reakcję na treści zawarte w materiale.” jk 112

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Ale o co chodzi?????? Swoja droga zastanawiam sie, czy wsrod tych ciapakow nie ma czasami naszego portalowego pilota GAJCEGO :))))

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

to Ci , co maja potem brać loty do New yorku, zlecenia jednorazowe :)

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

Spróbuj im zakazać to zobaczysz jaki kwik podniosą wszystkie możliwe polskie i nie tylko polskie "siły postępu, miłości i integracji kulturowej".

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
9 lat temu

Po co mają im zakazywać, jeśli to sama WSOSP ma aspiracje do bycia międzynarodowym ośrodkiem szkolenia pilotów?

0

Zglos komentarz

D
dargeo 😏 Szyderca
9 lat temu

Dziwne, że przy dzisiejszej cenzurze adminów ta wstawka jeszcze się trzyma.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Za to jakieś qwy zwolennicy ciapków już minusują.

0

Zglos komentarz

D
dargeo 😏 Szyderca
9 lat temu

sphinx125 masz plusa, ale mnie zminusowali za cenzurę :). Admini szaleją :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Póżniej będzie informacja na cały świat---Byli szkoleni w POLSCE w POLSKIEJ szkole lotniczej.Teraz też pieją POLSKA ciężarówka,Polak,i nikomu to nie przeszkadza.

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
9 lat temu

bardzo zakazane mo**y

0

Zglos komentarz

M
mystycpizza 😏 Szyderca
9 lat temu

Przecież to jakaś sciema , fake ...

0

Zglos komentarz

J
j4r1 🌾 Wieśniak
9 lat temu

twoje buty są fake xD

0

Zglos komentarz

M
mystycpizza 😏 Szyderca
9 lat temu

Dlugo nad tym myslales klapsie ? Pracuje w 22 bazie lotnictwa takt. i gwarantuje nasza armia nie współpracuje z tego typu społecznością. A juz na pewno nie szkoli takich jak ci na zdjęciu. A ty sie dalej jaraj glupim zdjęciem . Jak chcesz to zrobię ci kilka podobnych np jak latają naszymi f-16 albo...

Dlugo nad tym myslales klapsie ? Pracuje w 22 bazie lotnictwa takt. i gwarantuje nasza armia nie współpracuje z tego typu społecznością. A juz na pewno nie szkoli takich jak ci na zdjęciu. A ty sie dalej jaraj glupim zdjęciem . Jak chcesz to zrobię ci kilka podobnych np jak latają naszymi f-16 albo migami to się jeszcze bardziej podjarasz.

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Jak by to był fejk to bym nie wrzucał. http...

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Wpiszcie sobie frazę w Google, jak nie wierzycie; 15 KADETÓW Z ARABII SAUDYJSKIEJ ROZPOCZĘŁO STUDIA WOJSKOWE W DĘBLINIE Jak by to był fejk, to bym nie wrzucał :P Ciekawe. Antoni approved? Za ile?

0

Zglos komentarz

D
dargeo 😏 Szyderca
9 lat temu

Nosz ja pier....

0

Zglos komentarz

R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
9 lat temu

z tego jest kasa, lepiej jak saudyjczycy zapłacą za szkolenie u nas - to chyba proste

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
9 lat temu

Najgorsze w tym wszystkim to to ze to nie jest Fejk.

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
9 lat temu

WSOSP prowadzi rozmowy m.in z Kuwejtem, Arabią Saudyjską, Wietnamem, Koreą Południową i Algierią o szkoleniu pilotów i nawigatorów w Polsce. Kiedyś to my szkoliliśmy się za granicą, dziś przyjeżdżają do nas. Może Dęblin nie jest światową czołówką jeśli chodzi o poziom szkolenia, ale cieszy się jakąś...

WSOSP prowadzi rozmowy m.in z Kuwejtem, Arabią Saudyjską, Wietnamem, Koreą Południową i Algierią o szkoleniu pilotów i nawigatorów w Polsce. Kiedyś to my szkoliliśmy się za granicą, dziś przyjeżdżają do nas. Może Dęblin nie jest światową czołówką jeśli chodzi o poziom szkolenia, ale cieszy się jakąś tam renomą.

0

Zglos komentarz

P
pavvel24 💩 JP 100%
9 lat temu

a może ich ktoś na zdjęciu policzy zanim uwierzy ;)

0

Zglos komentarz

B
budrysio 🏹 Łowca
9 lat temu

czyżby nasi piloci mieli być szkoleni w strzelaniu do ruchomych celów ?

0

Zglos komentarz

T
tek4321 🌾 Wieśniak
9 lat temu

co to ku**a jest ???

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A tam lotnictwo.Na kierowców ciężarówek ich szkolić.

0

Zglos komentarz

R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
9 lat temu

Irakijczycy szkolili się pod koniec lot 80tych, w latach 90tych szkolili się Libijczycy. Kupa poplamionych dzieciaków po Dęblinie biega

0

Zglos komentarz

A
adamanusek 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Aż strach to komentować ale c**j, sram na isram.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Powtórka z WTC?

0

Zglos komentarz

Z
9 lat temu

No i w czym problem? Arabia Saudyjska współpracuje z NATO. My jesteśmy w NATO. Wymiana studentów czy coś... Tak powinno być!

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
9 lat temu

problem w kolorze cery , raczej pokojowo nie zapewnia

0

Zglos komentarz

S
stylon1985 🌾 Wieśniak
9 lat temu

16

0

Zglos komentarz

M
mar2911 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Chłopaki przylecieli się rozerwać...

0

Zglos komentarz

K
kubira 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Przylecieli by uczyć sie bawić a rozerwą sie gdzieś indziej :D

0

Zglos komentarz

A
amblin 😏 Szyderca
9 lat temu

to co cebulaki w ramach protestu może któryś przez okno wyskoczy?

0

Zglos komentarz

D
dejveet 😏 Szyderca
9 lat temu

Pragnę przypomnieć, że już raz kształciliśmy pilotów z Arabii Saudyjskiej w Dęblinie. Dęblin dalej stoi, ludzie pracują:)

0

Zglos komentarz

Reklama