Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Przestancie cpac lub wstawiac takie bzdury pod wpływem gorzały!!!Wczesniejsze wybory to Wasze myślenie życzeniowe,a w rzeczywistosci i na szczescie nie macie na to ŻADNEJ szansy:)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dzisiaj resort finansów podał dane o zadłużeniu. W takim tempie zadłużania na koniec 2017 r budzet padnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ważniejsze pytanie to: czy będą w ogóle wybory za 3 lata. A nie czy będą wcześniejsze. Za 3 lata PIS stwierdzi ze nie ma w budżecie kasy na wybory. A po co robić wybory skoro w TVP i TV TRWAM sondaże mówią ze PIS i tak wygra? Zrobią rozdanie według sondażu tak dla oszczędności aby na 500 plus było....
Ważniejsze pytanie to: czy będą w ogóle wybory za 3 lata. A nie czy będą wcześniejsze. Za 3 lata PIS stwierdzi ze nie ma w budżecie kasy na wybory. A po co robić wybory skoro w TVP i TV TRWAM sondaże mówią ze PIS i tak wygra? Zrobią rozdanie według sondażu tak dla oszczędności aby na 500 plus było.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Piesek Sorosa Petru krzyczy wcześniejsze wybory, dzieciorób Kijowski to samo, a z nimi niemiecka telewizja i tak oto powstał mit wcześniejszych wyborów, które oczywiście się nie odbędą, bo dzięki Bogu za mało jest w tym kraju pospolitych głupków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane