Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"To nie jest oficjalna strona Trybunału Konstytucyjnego, tylko raczej publicystyczny dodatek i łącznik pozwalający na dyskusję oraz dotarcie zainteresowanych osób do problematyki związanej z prawem i ekspertów z dziedziny konstytucyjnej" - powiedział PAP redaktor naczelny nowego serwisu Pi...
"To nie jest oficjalna strona Trybunału Konstytucyjnego, tylko raczej publicystyczny dodatek i łącznik pozwalający na dyskusję oraz dotarcie zainteresowanych osób do problematyki związanej z prawem i ekspertów z dziedziny konstytucyjnej" - powiedział PAP redaktor naczelny nowego serwisu Piotr Rachtan.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wreszcie jakas uczciwa sedzia,Politruk oblech ps rzeplinski sedzia skasowal 130000 i poszedl .WRESZCIE DZIADA NIE MA.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z portalem dla bezdomnych tez się niepatyczkowali . Gdzie kod-omici?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konstytucja Art. 194. 2. Prezesa i Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego powołuje Prezydent Rzeczypospolitej spośród kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Trybunału Konstytucyjnego. W owym Zgromadzeniu Ogólnym udział wzięła mniej niż połowa sędziów. Tyle w temacie.
Konstytucja Art. 194. 2. Prezesa i Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego powołuje Prezydent Rzeczypospolitej spośród kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Trybunału Konstytucyjnego. W owym Zgromadzeniu Ogólnym udział wzięła mniej niż połowa sędziów. Tyle w temacie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane