Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5I o co cały cyrk? Każda partia w wyborach obiecuje mi kwotę wolną od podatku od lat. Żadna też obietnicy nie spełniła więc nauczcie się wreszcie odsiewać propagandę wyborczą i obietnice od faktycznych rzeczy jakie dana partia może zrobić. Sporo rozczarowań unikniecie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z ich perspektywy jedyne co warto to dokopać podatnikowi tak mocno aby nie mógł usiąść na tyłku tylko zap...l 24/h
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W sumie lepsze byłoby dla Polski podniesienie kwoty wolnej do 8 tyś niż 500+. Bo przynajmniej nie tworzylibyśmy nierobów i nie zapraszali socjalem uchodzców. Ale PIS woli zaczynać swoje obietnice od tego co gorsze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież wymownie zachęcił do inwestycji by się plebs nie lenił a nagroda będzie wielka, nowiusie ceny w sklepach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane