Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jacek ZAkowski...wieksza menda to tylko michnik-szechter.Obaj placeni przez sorosa.Spieprzaj dziadu ze soimi wywiadami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nightcrawler39 ale Żakowski to akurat jest menda i to równa. I co najzabawniejsze ta pseudo dziennikarzyna nawet sama nie wie i nie pamięta co nawet mówi co zdążył mu już udowodnić ostatnio chociażby Gliński. Do tego z całym szacunkiem...nie sądze by AQQ był wyborcą PISu czyli ma raczej idoli w obec...
Nightcrawler39 ale Żakowski to akurat jest menda i to równa. I co najzabawniejsze ta pseudo dziennikarzyna nawet sama nie wie i nie pamięta co nawet mówi co zdążył mu już udowodnić ostatnio chociażby Gliński. Do tego z całym szacunkiem...nie sądze by AQQ był wyborcą PISu czyli ma raczej idoli w obecnej opozycji...która wyśmiewała, pluła i lała na Andrzeja Leppera kiedy i jej brudy wyciągał. Jak na PIS wyciagą to dobrze i go popieramy i och ach Lepper a jak ludzi, którzy w obecnej opozycji teraz siedzą to już Lepper be?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeden z powodów tzw,SAMOBÓJSTWA,za dużo mówił.Kolejny za dużo wiedział.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane