Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

KUKIZ'15 + PSL + PIS wystarczą nam do prowadzenia polityki, reszta oszołomów wyprowadzić z sejmu siłą!

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
9 lat temu

A jak oni beda myślec inaczej niż wódz to tez sie ich wyprowadzi siła

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Trzeba było nie robić obory to wszystko byłoby jasne

0

Zglos komentarz

S
9 lat temu

Se wygracie wybory to se bedziecie pokazywać co chcecie.

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

cytat KOPACZ? ;D dokładnie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

dlatego zeby tacy durnie jak ty mialy sie czym wkur.wiac:)

0

Zglos komentarz

Reklama