Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Kurski, ty dziadu, przez tyle lat żarcia z państwowego koryta nie sprawdziłeś się nigdzie. Czego dotkniesz rozkładasz na łopatki. Teraz, nie wiadomo dlaczego, dali ci kierować (nie rządzić, tylko kierować) telewizją i ją też rozkładasz. Przypomnijmy sukcesy dziada Kurskiego: "0" czyt.: ZER...
Kurski, ty dziadu, przez tyle lat żarcia z państwowego koryta nie sprawdziłeś się nigdzie. Czego dotkniesz rozkładasz na łopatki. Teraz, nie wiadomo dlaczego, dali ci kierować (nie rządzić, tylko kierować) telewizją i ją też rozkładasz. Przypomnijmy sukcesy dziada Kurskiego: "0" czyt.: ZERO!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Telewizja Polska pomaga kościołowi katolickiemu finansują przystanek Jezus, a nie tam jakieś WOŚP Owsiaka który pomaga dzieciom i starcom kupując sprzęt do szpitali wybierają mniejsze zło :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za to o Caritas jest w co drugim wydaniu Wiadomości, już wioka się tym kościołem !!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A dlaczego przez 25 lat rząd nie zapewniał Polakom sprzętu do leczenia ludzi mimo iż Polacy płacą składki zdrowotne? To jest jakaś kpina żeby ludzie w corocznej żebraninie musieli wyposażać państwowe szpitale!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to nie komentuj , ktoś cie zmusza ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A u ciebie moherowy pajacu co będzie...dostaniesz od księdza obrazek jak będziesz ciężko chory czy żebrał o aparaturę ratującą życie z darów Orkiestry.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
caritas i Kurski ? O cuda cuda ogłaszają
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane