Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Już od 2016 nagrywam internet na FDD, bo wkrótce obecna nomenklatura go zakaże.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ludzie ktorzy potrafia samodzielnie myslec nie potrzebuja pioracego mozg fb
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ludzie ktorzy potrafia samodzielnie myslec nie potrzebuja pioracego mozg fb,wiec nie ma potrzeby go blokowac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zablokowanie FB było by "mało sprawiedliwe", ale ku_wa potrzebne...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odpoczywałem od de**lizmów na tej stronie, od de**li/troli...zamienne, a że zrobiła się goowno burza w temacie palenia wunglem to postanowiłem się udzielić. :) Aaa, i zająłem się paroma projektami dziwnych pojazdów :) :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brawo bonkowski .Stop lewactwu.A cioty to właściwe określenie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odziwo facet trafnie powiedział prawdę - wskazał problem dzisiejszego neta. Wolnośc wypowiedzi to kpina, co często widzać na tym syfie "fb".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sam zablokowałbym tego FB na tydzień będąc przy władzy - nawet nie będąc wówczas w żadnej z partii rządzących czy też przeciwnie. Dlatego wiocha dla autora, zdejmij rurki i przestań pisać bzdury, gdyż facebook ostatnimi czasy bardzo przesadza z jego polityczną poprawnością.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale w sumie czemu nie?? Nie cwaniaczki z FB poczują ciśnienie i, że nie są bezkarni. Każdy w sowim ogródku robi co mu się podoba - oni w swoim, to my w swoim. A i gimbie by wyszło na zdrowie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane