Reklama
Reklama

Komentarze

2
D
de_vall 🎖️ Snajper
9 lat temu

śmiejta się ino śmiejta a moi znajomi gajcy i bodan co roku mówiom, że spędzają wakacje na San Escobarze - i podobno tam zawsze świeci słonce i kochajmom PiSoludów

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
9 lat temu

Na pewno chodziło mu o to że się spotkał z Pablo Escobarem. Pojawia się tutaj nowy problem. Pablo nie żyje. A kim był to chyba wszyscy wiedzą.

0

Zglos komentarz

Reklama