Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Od kilku lat powtarza to samo na miesięcznicach "Polska jest coraz bliżej wyjaśnienia zamachu w Smoleńsku" a co miesiąc kasa leci na tzw "ekspertów" z komisji. To jest pewnie to szanowanie grosza publicznego o którym mówi szydło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
2036 raz wstawka o Kaczyńskim na drabince....nic nowego nie macie?.Rozumiem,ze płacą wam od sztuki,ale to naprawdę nudne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto cię dzieli jełopie? Dzielaą bo nie chcą dalej klepać takich uboli jak ty? Poza tym spacjalnie nic nie gadają. Najbardziej dzielą Polaków twoi zwierzchnicy, którzy płacą ci za nie*dalanie tych durnych wstawek tonami. Bez przerwy prowokujecie i skłócacie wszystkich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciemny ludek potrzebuje igrzysk i chleba, 500 zł to chleb, wódka i śledzie na zakąskę, a miesięcznice to takie pisowskie igrzyska .....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane