Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dwa głupki, które wpisały się przede mną: a może wymyślicie jakiegoś fajnego mema ze śmierci syna Wałęsy? Może pt. ''śmierć z pomroczności jasnej''? O TW Bolku mam zdanie jakie mam, ale do zmarłych mam szacunek. W odróżnieniu od Was, kmiotki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ridan, kmiotku, sam nie możesz wymyślić? Czy z centrali jeszcze nie dosłali? A może cierpisz sam na pomrocznosc jasną? Poza tym - Wałęsa nie robi wieców z powodu smierci syna, nie kaze sobie wypłacać milionów odszkodowań, nie udowadnia zamachu na swojego syna uzywajac jajek i parowek... I zapamięt...
Ridan, kmiotku, sam nie możesz wymyślić? Czy z centrali jeszcze nie dosłali? A może cierpisz sam na pomrocznosc jasną? Poza tym - Wałęsa nie robi wieców z powodu smierci syna, nie kaze sobie wypłacać milionów odszkodowań, nie udowadnia zamachu na swojego syna uzywajac jajek i parowek... I zapamiętaj sobie de**lku - tu nikt sie nie smieje z ofiar katastrofy a jedynie z tych, ktorzy te katastrofe wykorzystują do bogacenia sie i trzymania ryjow przy korycie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane