Reklama
Reklama

Komentarze

6
K
kaoze 🎖️ Snajper
9 lat temu

Wybór tej lokalizacji nie jest przypadkowy, ponieważ w Radomiu znajduje się również centrala Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Specialiści od demokracji KODowskiej znają się najlepiej na wszystkim!

0

Zglos komentarz

M
9 lat temu

POJDZIE NA DNO JAK TA CALA WASZA SMIESZNA polska.

0

Zglos komentarz

G
gangnam10 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Nie bardzo wiem w czym problem. Siedziba spółki może być gdziekolwiek także w Radomiu, najważniejsza jest lokalizacja samej ewentualnej stoczni a nie siedziby władz spółki.

0

Zglos komentarz

K
kaoze 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ale weź to głupkom wytłumacz:)

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
9 lat temu

Lotniskowiec im. błogosławionego łona od bliźniaków Jarka i Lecha....

0

Zglos komentarz

P
Pawelmarta 🏹 Łowca
9 lat temu

Wiemy wafelku że ty byś wolał żeby został nazwany imieniem twojego wodza zyda Kijowskiego, może gdyby nie,, ukartowane spiski przeciwko charyzmie i intelektowi alimenciaza " udało by mu się podebrac jeszcze trochę drobniaków i Komitet Obrony Darmozjadów mógł by zainwestować w kuter rybacki, a...

Wiemy wafelku że ty byś wolał żeby został nazwany imieniem twojego wodza zyda Kijowskiego, może gdyby nie,, ukartowane spiski przeciwko charyzmie i intelektowi alimenciaza " udało by mu się podebrac jeszcze trochę drobniaków i Komitet Obrony Darmozjadów mógł by zainwestować w kuter rybacki, a w związku z tym cały świat stałby przed wami otworem, a hoj przygodo!

0

Zglos komentarz

G
gusjew 💩 JP 100%
9 lat temu

AQQpa62 - na całym świecie jest około 20 lotniskowców. Ale ty musiałeś pokazać akurat kacapski. Wcale mnie to nie dziwi. Kacap promuje kacapskie.

0

Zglos komentarz

J
jasio0127 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Sprzedali wszystko a teraz się jeszcze z tego śmieją buraki i złodzieje

0

Zglos komentarz

Reklama