Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

NIEMCY? Dobrze im tak

0

Zglos komentarz

T
tokarz 😏 Szyderca
9 lat temu

piękna, typowa polsko-pisdokatolicka wypowiedź na poziomie rycerzyka ortalionu :D jesteś zwykłym umysłowym menelem

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

Przyganiał Kocioł Garnkowi

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
9 lat temu

Przedtem wykastrować.

0

Zglos komentarz

M
mlodypisto 🌾 Wieśniak
9 lat temu

nikomu źle nie życzę, ale mam wrażenie że historia/los/karma właśnie mści się na Niemcach za 2 wojnę. Nalezy uważać co się robi bo płacić za nasze błędy mogą nasze dzieci lub wnuki

0

Zglos komentarz

Reklama