Reklama
Reklama

Komentarze

6
S
Saska_Klempa 🏹 Łowca
9 lat temu

Antoni powinien poprosić o wypłacenie mu odszkodowania za straty moralne które poniósł w czasie tego wypadku....

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Spokojnie, to nie byl wypadek, to tylko jeden z kilkunastow testow smolenskich!

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
9 lat temu

Dać im władze to sie sami wykończą , szkoda tylko Polski

0

Zglos komentarz

B
binder69 😏 Szyderca
9 lat temu

Szacunek dla Antoniego - na oddanie pokłonów prezesowi zdążył a że kraksa kosztuje kilka setek zł to nic - suweren pokryje

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

tylko jeden? De**le naśmiewają się wypadku

0

Zglos komentarz

L
luczka01 💩 JP 100%
9 lat temu

AQQ idź sie leczyć pisowski bę*****e

0

Zglos komentarz

Reklama